Nassin

Máte ještě tričko s logem Odpovedi.cz, které bylo zasíláno jako pozornost od majitele tohoto webu?

Já už bohužel ne, ale vydrželo dlouho.

Pro uctívače kodexu: Tým Odpovedi.cz ví, že jsem měl několik nicků. Měli jsme mezi sebou pár emailů, kde jsme si vše vysvětlili.

Nejlepší odpověď
dudu

Tato trička mám dokonce tři, z toho jedno jsem obdržel od bratrů Slováků. Bohužel všechna se srazila, takže je občas na chalupě nosí manželka. V jednom období byli šéfové těchto stránek daleko štědrejší. Např. ze Slovenska jsem obdržel 50 eur, od našich pak před Silvesrem lahev kvalitního vína a drobné drárky.

Další odpovědi
annas

Mám trička dvě – jedno bílé, jedno černé. Nešlo o pozornost, ale o jakousi „výhru“ z losování, ale u nevím přesně za jakého důvodu.

Jedno tričko mám z českých a jedno ze slovenských Odpovědí.

Mám je stále ve skříni. Kdysi se ptal zjentek, zda mu tričko někdo pošle pro nějaký dětský klub. Chtěla jsem mu obě poslat, ale dostala jsem velikost L, on chtěl M.

ten který je

Mám ho a stále ho nosím.Je už oprané a objevila se první dirka.:-)

Hlada

Ano, mám. Moc ho ale nenosím, protože černé triko s krátkými rukávy není praktické.

led

Napriek tomu, že teraz som tu zrejme „služobne najstaršia“ nemám od odpovedi.cz (ani odpovede.sk) žiadny fyzický darček. Ani nepýtam. Jednoducho mi stačilo a stačí nehmotné ocenenie.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8520VXgWmMU

alik360

To bylo?

zjentek

No tak když to položíš takhle, tak já jsem si získal asi málo pozornosti, bo žádné tričko od majitele webu jsem nikdá nedostal. A ani trencle, ani tílko. Děkuji!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Nassin, zvykej si, že tady se můžeš na dárky ptát, případně můžeš nějaké vědomosti kolem dárků poskytovat, ovšem co tady VŮBEC NEJDE, tak to je nějaké solidní dárky FYZICKY DOSTÁVAT POŠTOU DO RUK, nedejbože NA ÚČET! (;

Pepa25

Děkujeme za přiznání k porušování kodexu (pro nezasvěcené: uživatel Nassin je registrován od 9/2020, od kdy se žádná trička nezasílala).

alik360

Ale mohl mít účet ještě předním a třeba jenom zapomenout heslo.

annas

Ad Pepa25

Nassin e zde už nejméně popáté, samozřejmě pod jionými profily. Buď dostal ban, nebo měl blokovanou IP. Poslední blokace byla v prosinci 2020, ale to už měl připravený další profil Nassin.

Bodoval se oběma profily navzájem.

Nassin

alik360
Ano, bylo. Snad to potvrdí i další, kteří tričko obdrželi.

anonym

Nassin, myslím, že trošku kecáš

Nassin

Samba, proč myslíš?

alik360

Aha já tu tak dlouho nejsem.