Avatar uživatele
Kelt

Máte jasno v tom, kdo by měl být prezident naší republiky?

Jsme zvlášní národ. Nejprve chceme Havla, pak na něj nadáváme. Volíme Klause, a když amnestuje rozkradače, nadáváme i na něj. U Zemana nám vadí jeho vystupování a výrazy. Chcete zase Klause? Nebo koho vlastně. On to ani nemusí být Čech. Například Rakušan Arnold Schwarzenegger byl guvernérem v USA.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? carpediem před 3456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neni třeba mít jasno. K ničemu to neni. Zatím prezidenta máme a až skončí volební období, tak budeme vybírat opět z těch, které nám politici a média jako kandidáty předhodí. Př=mí volba se to jmenuje jen proto, aby bylo možno oblbnout většinu lidí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne,byl jsem osobně pro pana Václava Havla.Klause ani Zemana jsem nevolil,
ted už jen zbývá asi Bolek Polívka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
carpediem

Ani tak moc nezáleží na tom, kdo to bude, záleží hlavně na tom, aby úřad prezidenta byl důstojný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Já to řeknu takhle: v poslední volbě jsme měli 9 kandidátů. Měl jsem problém s Bobošíkovou, Zemanem, Schwarzenbergem a Franzem. KTERÝKOLIV ze zbývajících 5 by IMHO mohl být z fleku úplně normální prezident … Tak se prosím nebavme o tom, že nemáme lidi, ale jak to udělat, aby byli vidět a slyšel i ti normálnější kandidáti …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nebude to dlouho trvat a na prezidentskou funkci nenajdeme nikoho.Budeme muset tedy na prezidentský post dosadit nějakého Ukrajince nebo Vietnamce.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Havel byl dobrým a důstojným prezidentem ve svém prvním funkčním období. Na druhá dvě se měl vykašlat. Klaus se mi nelíbil ani za dob OF a Zeman je pro mně dodnes překvapením. Nechápu, proč se lidé diví, že chodí ožralý ke korunovačním klenotům, div je nepozvrací a jeho vystoupení v Hovorech z Lán je již jen jakousi tečkou. Mám jasno v tom, že pokud bude Zeman důchodcem na Vysočině moc ráda si s ním i popovídám (u lahvinky), ale jako hlavu státu jej nechci. Kdo by měl být prezidentem? Dle mého názoru např. Zdeněk Svěrák, Ondřej Vetchý, Marek Eben. Nejde mi apriori o herce a lidi z šoubyznysu, ale měl by to být důstojný člověk schopný reprezentace. Někdo takový, kdo má srdce na pravém místě a dle toho se chová. Zeman se chová jako sebestředný, věčně opilý důchodce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek