terry

Máte jasno. koho volit?

Protože já stále ne.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano mám jasno, jen doufám, že po volbách nebudu mít opět zataženo.
Doplňuji:
Nezlob se pusinko, ale to jsou jen výmluvy. Za prvé volební místnosti jsou otevřené od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14. Pokud jdeš na noční, jdeš alespoň doufám od 22 hodin a pokud bys zašla do volební místnosti cestou do práce (holt půjdeš o 10 minut dřív), tak to krásně před tou dvaadvacátou stihneš.
Že nemáš lístky ve schránce vůbec nevadí. Dají ti celou sadu přímo ve volební místnosti.
Informací kdo kandiduje v tvém kraji jsi měla dost a dost-mýtinky, plakáty, internet apod.
Mimochodem my potkali na městě sousedku, když jsme šli v pátek k volbám a tak šla s náma. Lístky dostala, odvolila a bylo to.

Další odpovědi
Drap

Dá se říct, že mám jasno. Uplně jasno však mám v tom, koho určitě nevolit.

anonym

nic si z toho nedělej já donedávna taky neměla,ale ted už vím koho půjdu volit,no snad toho později nebudu litovat

anonym

Po dnešním dnu mám jasno.Komunisty, protože se za 40 let jejich vládnutí, aby někoho pár let před důchodem propustili.Dneska se to stalo mě a dalším 50ti lidem z naší firmy.Je zajímavé, že tady 40 let vládli a NIKDY se nestalo, že by nebyla práce.Zrovna tak se NIKDY nestalo abychom se báli napít alkoholu, protože by byl pančovaný.A těch NIKDY je stále víc a víc.
Takže nyní a v každých dalších volbách, stále jen komunisty!!!!

pusinka50

Já bohužel nedostala volební lístky do schránky, což mě hodně štve, ale abych šla bez nich a přemýšlela až před komisí, koho volit, to opravdu ne, nehledě na to, že mám dnes i zítra noční a budu přes den vyspávat, tak je mi to docela líto, protože jsem taky chtěla volit poprvé v životě komunisty!