Avatar uživatele
terry

Máte jasno. koho volit?

Protože já stále ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Drap před 4207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano mám jasno, jen doufám, že po volbách nebudu mít opět zataženo.
Doplňuji:
Nezlob se pusinko, ale to jsou jen výmluvy. Za prvé volební místnosti jsou otevřené od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14. Pokud jdeš na noční, jdeš alespoň doufám od 22 hodin a pokud bys zašla do volební místnosti cestou do práce (holt půjdeš o 10 minut dřív), tak to krásně před tou dvaadvacátou stihneš.
Že nemáš lístky ve schránce vůbec nevadí. Dají ti celou sadu přímo ve volební místnosti.
Informací kdo kandiduje v tvém kraji jsi měla dost a dost-mýtinky, plakáty, internet apod.
Mimochodem my potkali na městě sousedku, když jsme šli v pátek k volbám a tak šla s náma. Lístky dostala, odvolila a bylo to.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?terry Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dá se říct, že mám jasno. Uplně jasno však mám v tom, koho určitě nevolit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

nic si z toho nedělej já donedávna taky neměla,ale ted už vím koho půjdu volit,no snad toho později nebudu litovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Po dnešním dnu mám jasno.Komunisty, protože se za 40 let jejich vládnutí, aby někoho pár let před důchodem propustili.Dneska se to stalo mě a dalším 50ti lidem z naší firmy.Je zajímavé, že tady 40 let vládli a NIKDY se nestalo, že by nebyla práce.Zrovna tak se NIKDY nestalo abychom se báli napít alkoholu, protože by byl pančovaný.A těch NIKDY je stále víc a víc.
Takže nyní a v každých dalších volbách, stále jen komunisty!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já bohužel nedostala volební lístky do schránky, což mě hodně štve, ale abych šla bez nich a přemýšlela až před komisí, koho volit, to opravdu ne, nehledě na to, že mám dnes i zítra noční a budu přes den vyspávat, tak je mi to docela líto, protože jsem taky chtěla volit poprvé v životě komunisty!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek