Máte internet od T-mobil?

Volali mi z T-mobilu a nabízejí internet a pevnou linku za 480 Kč,doposud jsem platila od 02 900Kč,ale nebyl nikdy žádný problém,mám kývnout na tuto nabídku od T-mobil?Děkuji Vám za rady

Odpovědi
anonym

zjistete si podrobne informace o te nabidce … volne minuty, volne smsky, FUP, prumernou rychlost up/down ve vasem meste, omezeni rychlosti pripojeni k internetu, omezeni prenesenych dat …

nicmene 900 mesicne to je skutecne predrazena palba, mozna proto vam volali 🙂 abyste je za neco tak desive nevyhodneho nepomluvila 🙂

ono ani tech 480 mesicne neni kdovijak malo, pokud v tom nejsou volne minuty a pokud je uplatnovan nejaky drasticky limit FUP