Avatar uživatele
anonym

Máte i vy takový problém s oblečením?

Ať si koupím košili, tričko či mikinu, tak je přední část kratší než zadní a neustále mi tričko nebo košile vylézá s kalhot. Co s tím?
Doplňuji:
Já se ptal: co s tím? 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, gagaga, carpediem, gecco před 3430 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
carpediem

Buď máš velké prsa, nebo pupek:-DDDD
Doplňuji:
Tož co asi, pokud máš pupek, tak zhubni, pokud máš silikony, tak si k nim nechej na záda našít nějakej slušně velkej hrb:-DDD

Upravil/a: carpediem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

možno je to tým, že odzadu vyzeráte ako športovec a odpredu ako starosta..

;-Q
Doplňuji:
čo s tým?

no musíte odpredu aj odzadu vyzerať rovnako (ako športovec, ako starosta, …).

;-Q

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Mám podobný problém – já to řeším tak, že si kupuju větší velikost triček, košil, mikin…, takže mi vpředu z gatí nelezou – a dozadu si nevidím, tam je mi to fuk (důležíté je, aby mi na záda netáhlo).
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To se ti jenom sen,kup si větší velikost a nezapoměň,že vpředu máš pěkný břicho a vzadu rovná záda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

To, že jsou textilní výrobky (košile, trička, svetry atd.) kratší a nejsou pro vyšší postavy jsem zaregistroval již dávno. Začalo to zhruba začátkem 90 let, kdy u nás krachovaly naše textilky, které vyráběly velikosti pro nás běžné středoevropany. Od té doby je k dostání většinou jen konfekce vyrobená v oblastech jihovýchodní Asie, kde jsou lidi menšího vzrůstu.
Takže menší lidičky vy se máte, a my vyšší holt máme smůlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Tyto problémy fakt nemám … 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kalhoty dobrý v pase bývají většinou delší,dříve jsem nohavice ohrnoval,dnes je raději zahnu a hezky olemuju nití.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování