Máte i vy takový problém s oblečením?

Ať si koupím košili, tričko či mikinu, tak je přední část kratší než zadní a neustále mi tričko nebo košile vylézá s kalhot. Co s tím?
Doplňuji:
Já se ptal: co s tím? 😁

Nejlepší odpověď
carpediem

Buď máš velké prsa, nebo pupek:-DDDD
Doplňuji:
Tož co asi, pokud máš pupek, tak zhubni, pokud máš silikony, tak si k nim nechej na záda našít nějakej slušně velkej hrb:-DDD

Další odpovědi
arygnoc

možno je to tým, že odzadu vyzeráte ako športovec a odpredu ako starosta..

;-Q
Doplňuji:
čo s tým?

no musíte odpredu aj odzadu vyzerať rovnako (ako športovec, ako starosta, …).

;-Q

gecco

Mám podobný problém – já to řeším tak, že si kupuju větší velikost triček, košil, mikin…, takže mi vpředu z gatí nelezou – a dozadu si nevidím, tam je mi to fuk (důležíté je, aby mi na záda netáhlo).
;-D

anonym

To se ti jenom sen,kup si větší velikost a nezapoměň,že vpředu máš pěkný břicho a vzadu rovná záda.

suaeda

To, že jsou textilní výrobky (košile, trička, svetry atd.) kratší a nejsou pro vyšší postavy jsem zaregistroval již dávno. Začalo to zhruba začátkem 90 let, kdy u nás krachovaly naše textilky, které vyráběly velikosti pro nás běžné středoevropany. Od té doby je k dostání většinou jen konfekce vyrobená v oblastech jihovýchodní Asie, kde jsou lidi menšího vzrůstu.
Takže menší lidičky vy se máte, a my vyšší holt máme smůlu.

Pepa25

Tyto problémy fakt nemám … 😉

anonym

Kalhoty dobrý v pase bývají většinou delší,dříve jsem nohavice ohrnoval,dnes je raději zahnu a hezky olemuju nití.