Máte fóbii se potopit bez zacpaného nosu a zavřených očí, bez skřipce a plaveckých brýlí ?

Odpovědi
dědapetr

Ne potápím se tak běžně.

Ella

nemám fobii, ale potápím se se zacpaným nosem a zavřenýma očima – bojím se otevřít oči a když si neucpu nos, tak mi do něj pokaždý nateče voda, nevím jak to =) Samozřejmě že ji nevdechuju schválně =D

zbysek

ano mám už od malička,a nevím čím to je,zřejmě neumím zadržet dýchání a mám strach ,že se mě dostane nosem voda…celkově mám strach z koupání,nevě­řím si