ReHu

Máte fixní ceny energií? Už víte, že asi budou nižší?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nemám fixní cenu.
A to, že budou nižší vím
nyní o tom mluvili v TV.

Rozhovor není možné sehnat.
Hovořili o tom na TV Nova
a zde je článek, kde jsou
grafy s mapkami :
http://www.eru­.cz/documents/10540/580­499/M%C3%ADrn%C3%BD%20­pokles+regulo­van%C3%BDch+cen+e­lekt%C5%99iny+pro+rok+2­015/d5b08e39-d054-467a-90bd-af984e9ef6c9

Další odpovědi
JájsemRaibek

A právě proto nemám fixní cenu.

Agneta

Ceny energií v posledních dvou letech klesají, a tak platíme jen tu aktuální cenu. Fixní cena by byla zcela nemorální záležitostí:DD

brillant

Nemám fixní cenu.

Drap

Nemám fixní ceny. A teď už to vím, ale je mi to celkem jedno. Taky vím, že se dost podstatně zdraží voda.

mosoj

Neviděl jsem ten komentář, ale cena energií se skládá ze dvou částí.

Regulované ceny za distribuci a ceny energie. O výši ceny energie si rozhoduje jenom dodavatel a nějaké Tv do toho nic není.
Pokud by se jednalo o snížení regulované ceny pak je dodavatel povinen tuto
cenu snížit i u smluv na dobu určitou ! Zde zase do té ceny není nic dodavateli.

briketka10

Napsala jsem v Doplnění blbost omlouvám se
článek je na rok 2014.
Tento je ji na příští rok i s tou fixní smlouvou :))
http://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/novy-produkt-od-cez-levnejsi-elektrina/r~0007395­04d6911e480800025900fe­a04/