ptáč

Máte důvody, které vás nutí k návratu domů?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Mám ráda svůj pokoj, kde mám absolutní přehled, kde co přesně je, mám ráda naše město, protože má blízko k přírodě. Momentálně bývám většinu všedních dnů na škole, kde už to pro mě taky docela zdomácnělo, ale vždy se ráda vracím, už jenom proto, že se uvidím s mou druhou polovinou :)

Další odpovědi
gecco

Odkud??
😉
Třeba k návratu z knajpy mne občas nutí vbrzku očekávaná neschopnost chůze…
😉

led

Domov, to nie je len prázdne slovo.
Domov, to je miesto, kam sa radi vraciame.
Domov, to je istota, že niekam patríme.
Domov, to je prežité detstvo, prvé lásky, to je krajina, v ktorej žijeme, ak aj nie vždy fyzicky, ale radi by sme sa tam vrátili.
Domov je taký, aký sme si ho vytvorili.
Domov nemusí byť vždy byt, dom… môže to byť aj strom, pod ktorým hľadáme pokoj duše.

briketka10

Když žili rodiče, tak jsem
se domů vracela ráda.
_______________
Teď bydlím kousek dál a
domů přímo letím jen
kvůli mýmu kocourkovi,
protože vím, že na mě
čeká celej hladovej a
kvůli pohodičce, kterou
tu mám natáhnu se a
jinak je klid, když tu není
" škodná " na návštěvě a
nehlučí venku.

johana 56

Mám.‚Doma‘ u maminky je to pořád nejhezčí…

anonym

Ano.
Hlad,láska ke zvířatům a chybělo by mi teplo domova.
Za lesem je kopeček,
na něm stojí domeček.
U domečku zahrádka,
na ní žijí zvířátka.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E2ybIrL_CvI

anonym

Putuji divočinou, ovšem doposud jsem se kamsi (domovem bych to nenazval) vracel. Jediným důvodem byl pokus zapadnout, neztratit kontakt s rodinou, … Jenže zmíněné důvody mi nikdy nestačily, pročež již se přestanu navracet. (Čekám jen na dodání pasu – poněvadž netuším, kam dojdu.)

klumprt

Nic mě nenutí k návratu domů. Jsem doma.

Emefej

Zavírací hodina v hospodě.

anonym

Pokud jsem v Pijasu, tak močení.Tam hajzlík nemáme(zatím).

AmazedWolf

Třeba ze školy mě nenutí domu nic, já v škole bydlím.

zjentek

natahovací kořeny .. nebo kam domů?

jáára

Mates asi myslí tou divočinou Hradec K. – souhlasím