hanulka11

Máte dostatek porozumnění pro svou polovičku?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/214443-casty-duvod-k-rozvodu-po-padesatce-nedostatek-sexu-a-porozumeni.html
Doplňuji:
Umíte si spolu pěkně posedět i po letech a popovídat co toho druhého zajímá a trápí?

Nejlepší odpověď
vagra

Po takřka 43 letém manželství potvrzuji,že komunikace patří k manželství stejně,jako tolerance a pochopení pro zájmy toho druhého.
Ideální jsou stejné zájmy,pak máte o čem mluvit pořád.
Ke společnému životu patří i ta trápení,kterých bývá v tomto věku někdy nemálo.
Nadarmo se neříká ,že ve dvou se to lépe táhne.

Další odpovědi
Arni

Ale samozřejmě, jak zavolá že má hotové jídlo a je již nastole, porozumím dokonale.
Ale vážně. Jsme spolu … kruci to už je let, kdo si to má pamatovat … 27 let, přešli jsme si trochu bouřlivějším obdobím (asi jako většina manželství) a myslím že si rozumíme výborně a denně si podebatíme …