Máte domácího mazlíčka?

Nejlepší odpověď
snookerballs

Ptáčka

Andulku ♥

Další odpovědi
Terryle

Psa,Kočku

Teoreticky máme kočky dvě, prakticky ani jednu – obě jsou vesnický venkovní a ukážou se tak jednou za týden. Chyběj mi, kočka mě hrozně uklidňuje. Doma mít zvíře kvůli alergiím nemůžem… a kdo po tom má pořád uklízet.

kosaaaak

Ostatní

mám ostatní

ReHu

Psa,Kočku

2 psy. 3 kočky. A ještě rybičky.

Deli

Psa,Kočku

Psa a kočku máme na zahradě, v domě navíc andulku a želvu.

martinju

Ptáčka

Katusa

Psa,Kočku

quentos

Ne

Syd

Ne

Měli jsme pejska, jenže jednoho dne ho matka odvezla a už jsem ho nikdy neviděla. ☹ Důvod? Prej jsem si ho moc přivlastňovala, jinými slovy jsem si ho moc všímala a starala se o něj, a tak měl jinej člen rodiny pocit, že mu beru jeho „hračku“.

aramah

Psa,Kočku

Psa a želvu vodní

pokazdejinak

Ostatní

rybičky

a když jim chytáme krmení a donesem s tím nějaké pulce, tak máme chvíli obojživelníka – než vyrostou, pak putujou žabičky zpátky do přírody

vivatis2-

Psa,Kočku

Kocoura!

casey

Ne

GM

Psa,Kočku

2 kočky domácí postelové vykastrované, 7 koček a kocourů myšilovů – venkovních, většina jsou taky mazlíčci, 2 psy, korelu, roselu a spoustu dalšího – jedlého – zvířectva.

misa-radilka

Psa,Kočku

haf! :)

Džanička

Psa,Kočku

Ano mám dva psy a sedm koček..
Z toho pejska a fenu, a pět kočiček a dva chuligány kocourky, je to mazec když se na vás ráno vyvalej do postele, jakmile děti otevřou dveře..

fg

Morče, Křečka

2 morčátka