jirka F

Máte doma váhu? Vážíte se denně či vám pohled do zrcadla stačí?

Já se tedy každý den nevážím,mě pohled do zrcadla stačí.Ale jak to máte vy?

Zdroj obrázku: Pixabay

Nejlepší odpověď
annas

Osobní váhu mám, ale vážím se občas. Zda jsem zhubla či přibrala poznám podle kalhot, zda jsou mně těsné, nebo volnější.

Další odpovědi
Kepler

Vážím se obden, abych včas zachytil nepříznivou tendenci. Moc mi to ale nejde. Do zrcadla se radši nedívám.

Schluker

Vazim si sam sebe dost na to, abych se nevazil 🙂 vahu doma mam, ale prasi se na ni. Staci mi videt kolik vazim kdyz jdu k lekari.

elkon

Pro tento účel nepotřebuji ani váhu, ani zrcadlo, nejsem manekýn. Stačí mi orientační vážení čas od času.

nyjono

Už se raději nedívám ani do toho zrcadla 😁
Jen občas v koupelně. Na váhu si stoupám zřídka, orientuju se podle oblečení.
Nejvíc to je znát na jaře a na podzim 🙂

marci1

Sem, tam se pro info zvážím, abych nedopadla jak ta paní z tohoto vtipu:
„Volali z charity, jestli prý nechci věnovat část svého oblečení pro hladovějící.
Poslala jsem je do háje, protože někdo, komu by padlo moje oblečení, rozhodně nemůže bejt hladovej“. 🙂