Avatar uživatele
anonym

Máte doma ty různé pomocníky do kuchyně jako třeba toustovače,od­šťavňovače,mi­xéry a další krámy …

…,které jste použili jednou,dvakrát a teď leží v polici?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, hanny 2, tom004, dědapetr, anonym, Deli před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

mám pomocníky a dá se říct, že všechny používám

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mám jen ty co používám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,jeden- zmrzlinovač,nechut­nají mi v něm připravené zmrzliny,asi nemám ty správné recepty,nebo jsem moc zmlsaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ty,které mám,používám.Těch ostatních,jsem se už dávno zbavil. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mám a používám.
Doplňuji:

  • iv- pekárnu a vaflovač nemám a ani si nehodlám kupovat a také nemám kávovar a remosku.Už to stejně nemám kam dát,ale tu remosku bych docela chtěla.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam snad uplne vsechno krome remosky… a nepouzivam skoro nic.
Domaci pekarnu , vaflovac , toustovac … vse jeste original zabalene , ale jednou to urcite rozbalim… 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne.

mám ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

mám jeden ::vyvdaný:: stolní gril… ani nevím, jak se správně používá, ale pokusy o vyhození mi zatím nevyšly ;)
ale svého muže miluju :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

doma máme někde takovejhle jogurtovač, starej už snad dvacet let, použil se asi dvakrát. Sušička na ovoce se vytáhne jednou za rok na houby.
Já si teda pořizuju, co vím, že užiju – takže na privátě mám super mixér a společnej toustovač a topinkovač. Používáme skoro denně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ten nejlepší pomocník v kuchyni se přestěhoval do jiné domácnosti.
Jinak těch krámů je doma dost, ale často je lepší ruka s metlou, nožem či jiný nějaký kus dřeva či kovu než potom vše umývat. Co hodně běhá je pekárna, pomalý hrnec a ještě nějaký ten krám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Zrovna minulý týden jsem totálně odrovnala ruční elektrický mixér. Už druhý 🙂 Poběžím si koupit nový, používám ho hodně. Také nedám dopustit na ponorný mixér, obzvlášť s malým dítětem. Bez rychlovarky a MWtrouby ani ránu.

Co se nepoužívá, ale manžel to příšerně chtěl: přístroj na párky v rohlíku. Než ho vyndám a rozehřeju…mám ho hotový ručně a v mikrovlnce.

Odšťavňovač používáme přes zimu, kdy je méně vitamínů. Teď v létě stojí.

No a pak je tu skupina těch, co se vytáhnou pravidelně tak 2× do měsíce – toustovač, topinkovač, friťák.

Kávovar jsem zakázala, ukafovala bych se 🙂

Takže zhodnotím – docela je používám, až na ten párkovač.

Jo a zmrzlinu domácí dělám taky, ale ne ve zmrzlinovači, ale takto: Vezmu tvaroh a jakékoli ovoce, rozmixuju svým nepostradatelným ponorným mixérém a naplním do formiček – a šup do mrazáku. A z mrazáku jaksi mizí sama…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
koreg

Já si teď kupoval nově tyčový mixér http://ponorny­mixer.cz. je super sním vařit. Hodně pomůže. Třeba bramborová kaše je s jeho pomocí luxusní o krémové polévce nemluvě 🙂.

před 2443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek