Máte doma ty různé pomocníky do kuchyně jako třeba toustovače,od­šťavňovače,mi­xéry a další krámy …

…,které jste použili jednou,dvakrát a teď leží v polici?

Nejlepší odpověď
hanulka11

mám pomocníky a dá se říct, že všechny používám

Další odpovědi
dědapetr

Mám jen ty co používám.

anonym

Ano,jeden- zmrzlinovač,nechut­nají mi v něm připravené zmrzliny,asi nemám ty správné recepty,nebo jsem moc zmlsaná.

tom004

Ty,které mám,používám.Těch ostatních,jsem se už dávno zbavil. :))

hanny 2

Mám a používám.
Doplňuji:

  • iv- pekárnu a vaflovač nemám a ani si nehodlám kupovat a také nemám kávovar a remosku.Už to stejně nemám kam dát,ale tu remosku bych docela chtěla.

anonym

Mam snad uplne vsechno krome remosky… a nepouzivam skoro nic.
Domaci pekarnu , vaflovac , toustovac … vse jeste original zabalene , ale jednou to urcite rozbalim… 🙂 -iv-

arygnoc

ne.

mám ruce.

pokazdejinak

mám jeden ::vyvdaný:: stolní gril… ani nevím, jak se správně používá, ale pokusy o vyhození mi zatím nevyšly ;)
ale svého muže miluju :)

Terryle

doma máme někde takovejhle jogurtovač, starej už snad dvacet let, použil se asi dvakrát. Sušička na ovoce se vytáhne jednou za rok na houby.
Já si teda pořizuju, co vím, že užiju – takže na privátě mám super mixér a společnej toustovač a topinkovač. Používáme skoro denně.

venkovan

Ten nejlepší pomocník v kuchyni se přestěhoval do jiné domácnosti.
Jinak těch krámů je doma dost, ale často je lepší ruka s metlou, nožem či jiný nějaký kus dřeva či kovu než potom vše umývat. Co hodně běhá je pekárna, pomalý hrnec a ještě nějaký ten krám.

Deli

Zrovna minulý týden jsem totálně odrovnala ruční elektrický mixér. Už druhý 🙂 Poběžím si koupit nový, používám ho hodně. Také nedám dopustit na ponorný mixér, obzvlášť s malým dítětem. Bez rychlovarky a MWtrouby ani ránu.

Co se nepoužívá, ale manžel to příšerně chtěl: přístroj na párky v rohlíku. Než ho vyndám a rozehřeju…mám ho hotový ručně a v mikrovlnce.

Odšťavňovač používáme přes zimu, kdy je méně vitamínů. Teď v létě stojí.

No a pak je tu skupina těch, co se vytáhnou pravidelně tak 2× do měsíce – toustovač, topinkovač, friťák.

Kávovar jsem zakázala, ukafovala bych se 🙂

Takže zhodnotím – docela je používám, až na ten párkovač.

Jo a zmrzlinu domácí dělám taky, ale ne ve zmrzlinovači, ale takto: Vezmu tvaroh a jakékoli ovoce, rozmixuju svým nepostradatelným ponorným mixérém a naplním do formiček – a šup do mrazáku. A z mrazáku jaksi mizí sama…

koreg

Já si teď kupoval nově tyčový mixér http://ponorny­mixer.cz. je super sním vařit. Hodně pomůže. Třeba bramborová kaše je s jeho pomocí luxusní o krémové polévce nemluvě 🙂.