lexx

máte doma střelnou zbraň ?

libovolnou – pistoli, pušku, automatickou, pancéřovku, kanón nebo raketomet ? legálně, evidovanou ? umíte s ní správně zacházet ? použili jste někdy ?

Nejlepší odpověď
anonym

Mám,samopal který má kadenci ratatatata!

Další odpovědi
dudu

Mám doma zapalovač, který je velmi věrnou replikou pistole. Je zavěšen na stěně hned u vchodových dveří a slouží jako respekt budící prostředek. Nikoho nestraším, ale když se cizí zeptá zda-li funguje, bez zaurdění odpovídám po pravdě, že ano.

Drap

Mám, ale jen porážečku na prase

dědapetr

Mám nastřelovací pistoli k upevňování materiálů.

anonym

Pokud by měl člověk reagovat důsledně podle kodexu, tak kdo by měl zbraň nelegálně, se nepřizná (viz klauzule u porušování zákona), a ten kdo ji vlastní, je vázán zbrojním zákonem, nehledě k tomu, že otázka už téměř koliduje s kodexem v odstavci o příliš osobních a privátních citlivých údajích (též Zákon na ochranu osobních dat a údajů).
Nemluvě o podezření na precedent o šíření poplašných zpráv.
Doplňuji:
Otázka na automatické zbraně, pancéřovky, granátomet, neřku-li děla je nesmyslná, neboť jejich držení zákon výslovně zakazuje.
Výjimka je pouze pro sběratele, kde musí být prokazatelně znemožněna funkce.

slad08

Ano jednu střelnou zbraň doma máme a je legální i evidovaná (9mm) Zacházet s ní musíme umět, jinak by nám ji nedaly. Nikdy jsem ji nepoužili a ani ji použít nechceme a nehodláme.

arygnoc

ne, zabíjím pohledem.

tom004

Žádné kousavé železo,nemám rád,takže,ne nemám.A pevně doufám,že nikdy mít nebudu.

jendahun

Nemám,tuto zimu si chci udělat zbrojní pas,v tomto státě se už necítím bezpečně.
Jinak kromě praku,vzduchovky a malorážky jsem střílel ze samopalu,lovecké kulovnice a brokovnice ráže 12 16 a jednušky 20.

baghira

mám, legálně, umím, používám (na střelnici)

honza19hk

mám kulovnici a stačí.A několik airsoft zbraní
Dále znehodnocený-dle starého zákona „samopal“ VZ 58.Vzhledem ktomu že jsem voják v záloze tak se občas dostanu i k vojenským zbraním,mj i k té bazuce.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.