Avatar uživatele
lexx

máte doma střelnou zbraň ?

libovolnou – pistoli, pušku, automatickou, pancéřovku, kanón nebo raketomet ? legálně, evidovanou ? umíte s ní správně zacházet ? použili jste někdy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, slad08 před 4607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mám,samopal který má kadenci ratatatata!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Mám doma zapalovač, který je velmi věrnou replikou pistole. Je zavěšen na stěně hned u vchodových dveří a slouží jako respekt budící prostředek. Nikoho nestraším, ale když se cizí zeptá zda-li funguje, bez zaurdění odpovídám po pravdě, že ano.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Mám, ale jen porážečku na prase

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Mám nastřelovací pistoli k upevňování materiálů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud by měl člověk reagovat důsledně podle kodexu, tak kdo by měl zbraň nelegálně, se nepřizná (viz klauzule u porušování zákona), a ten kdo ji vlastní, je vázán zbrojním zákonem, nehledě k tomu, že otázka už téměř koliduje s kodexem v odstavci o příliš osobních a privátních citlivých údajích (též Zákon na ochranu osobních dat a údajů).
Nemluvě o podezření na precedent o šíření poplašných zpráv.
Doplňuji:
Otázka na automatické zbraně, pancéřovky, granátomet, neřku-li děla je nesmyslná, neboť jejich držení zákon výslovně zakazuje.
Výjimka je pouze pro sběratele, kde musí být prokazatelně znemožněna funkce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Ano jednu střelnou zbraň doma máme a je legální i evidovaná (9mm) Zacházet s ní musíme umět, jinak by nám ji nedaly. Nikdy jsem ji nepoužili a ani ji použít nechceme a nehodláme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne, zabíjím pohledem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Žádné kousavé železo,nemám rád,takže,ne nemám.A pevně doufám,že nikdy mít nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Nemám,tuto zimu si chci udělat zbrojní pas,v tomto státě se už necítím bezpečně.
Jinak kromě praku,vzduchovky a malorážky jsem střílel ze samopalu,lovecké kulovnice a brokovnice ráže 12 16 a jednušky 20.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

mám, legálně, umím, používám (na střelnici)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

mám kulovnici a stačí.A několik airsoft zbraní
Dále znehodnocený-dle starého zákona „samopal“ VZ 58.Vzhledem ktomu že jsem voják v záloze tak se občas dostanu i k vojenským zbraním,mj i k té bazuce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2163 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek