láďa1

Máte doma rodinný rozpočet co koupit a co musí počkat?Recept na hospodaření s penězi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Recept je úplně jednoduchý,,,1) splátky(půjčky,te­lefon,internet,at­d…), 2) bydlení+jídlo a základní drogerie, 3) škola a práce , 4) potřebné oblečení, 5) auto .No a když by náhodou něco zbylo, tak zábava a nebo něco co je zrovna hodně potřeba,,,

Jde o to určit si priority, každý to má jinak.

Další odpovědi
venkovan

Ano

Ale je naprosto jednoduchý – za co utratit si dělat starosti nemusím – mám vše pevně dáno už dsetiletí a na nějaké úprav yrozpočtu prakticky není důvod (repspektive finance)

dudu

Ano

Prioritou jsou pochopitelně výdaje za bydlení, splátky úvěrů a strava. Recept – průběžné porovnávání struktury ostatních výdajů a při náhlé změně výše některé z položek pak vyhledání příčin. Tyto otázky řešíme vždy společně. Případné přebytky nenecháváme ležet na běžném účtě, ale byť krátkodobě převedeme na termiňák.

anonym

Ne

Tara48

Ano

ale s malými vyjímkami.Vždy to ale nevyjde.

fablen

Ne