Máte doma ponožky " singl" ?!

Nejlepší odpověď
cochee

Nějaká se najde. Chceš? :)

Další odpovědi
marci1

Máme, chudáci sirotci ! Před praním jsou očividně dvě a po jedna samotářka ! Ale já jsem na ně vyzrála, koupím více stejných párů a pak si je zase zkompletuji do dvojičky ! Zajímalo by mě, jestli je v „ponožčím nebi“ sudý nebo lichý počet ponožek. 🙂

quentos

mám a dokonce několik :{)> zejména z dob studií.

bolak

Já osobně jsem evolučně o krůček před vámi ;) protože některé věci jsem si uvědomil velmi brzy, a již od 16ti let si kupuji pouze 1 typ ponožek černé barvy, tudíž singl není žádná ponožka, protože buď mám sudý počet a nebo mám jednu rezervní.

Héč!

anonym

Také mám takové ponožky, ale využívám je.Protože bydlím na vesnici a gumáky jsou častým hostem na mých nohou, tak tyto singl ponožky používám do gumáků (tam nikdo nevidí, že je každá jiná).

ponozka69

V tom vedru? To chceš do sandálů? Abys pak nedopadl jako ten „úchyl“, co ho pak honili po Strakonicích.
(legrace…)
http://ceskede­pese.cz/2013/07/­29/ve-strakonicich-radil-sandalofil/

opportunity

Ponožky obecně mají silnou dislokační energii. Singl si rád vezmě Dobby.
Rada: Existují gumová měkká kolečka (já mám ve tvaru jablka) se dvěma dírkami. Po sundání se ponožky do dírek zaháknou a takhle jdou do prádla i do pračky, na sušák a pak suché i do šuplíku. Pár se nedostane od sebe. Je to původně pomůcka pro slepé, aby neměli každou pongli jinou. Občas to ptodává Tchibo.cz

zjentek

a nemáš doma singl tričko odpovědi?

anonym

Kterou stranu chceš, rub či líc ?!

mosoj

Už jsem ho rozstříhal a čistil jsem s ním auto. V tričku jsem se cítil trapně.

anonym

cochee: jo, chcu, ale musí být pravá.

anonym

Opakovaný dotaz, a to po poměrně krátké době. Mám v zásobě 1 bílou. Bereš?

anonym

Co to povídáš o opakovaném dotazu ? Já se ptal poprvé! Asi máš zamlžené brýle od páry z kuchyně!

anonym

Ladiči, děláš to často, tak se nevztekej. Našeptávač ti to určitě prásknul taky. Holt zřejmě se pokoušíš podvádět.

anonym

Já se nepokouším, já podvádím, to dá rozum. Tvé napomínání mi lezou „SKRZ“ krk velmi špatně.