Rohlik

Máte doma pisoár?

Máte doma nebo na chalupě funkční pisoár?
Je běžné se setkat s pisoárem v komerčních budovách, ale zajímalo by mě, zda jej má i někdo doma…

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemám a zatím nepotřebuju. Vždycky se trefím do čehokoliv. Ale někteří známí ho mají a stejně jejich baby řvou, že ti chlapi stejně čůrají vedle. Není to tak. Platí známá poučka: ať klepeš jak klepeš, poslední kapka jde vždycky do trének. Nebo pod pisoár.

Další odpovědi
Lamalam

Nemáme, ale už nějakou dobu o něm uvažuji. Kamarádka má 3 syny a nemůže si ho vynachválit.

klumprt

Nemám, ale úplná blbost to není.

quentos

Nemám. Jak správně uvádíte v popisu otázky, užívám si ho leda v práci. A jelikož Keplerem popsaný Murphyho zákon mužského močení platí na 110 %, raději jsem si zvykl i po malé potřebě užívat toaleťák. Právě kvůli té poslední kapce ;{))>

Drap

Ne, nemám. Znám rodinný dům, kde ho mají.

pizlicka

Ano,pisoár máme v koupelně.já jej tedy nepoužívám.