Máte doma pekárnu chleba?

Pokud ano,jste s pekárnou spokojeni?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne, ale nedávno jsem viděla v televizi v pořadu Prostřeno, že v ní jedna pani zadělávala těsto na knedlíky,,jelikož je neumím, tak jsem přemýšlela, že si jí pořídím,,,

Další odpovědi
Gabe

Ano mam.Jsem s ni velice spokojen.Neni to na kazdodenni pouzivani,protoze chleb z ni je docela maly,takze by byla v provozu 24 hodin denne.Ale chleba z ni je vyborny a chutny.Pri zachovani tech.postupu je to vazne basta.

Radak

Mám, zrovna se chystám dělat kynuté těsto na koláč. Protože jsem od přírody líná, využívám jí na všechno, ale opravdu to chce zachovávat ty postupy a finty. Já jsem četla ty návody asi celý den, než jsem v ní začala péct.

Jahoda

Mám a jsem spokojena. Nechám si v ní dělat různá těsta, peču chléb, dokonce jsem podle receptu na adrese www.recepty.cz v pekárně pekla kuře. Vynikající!! 🙂

anonym

Mám,dostala jsem ji od ježíška předloni,ale moc ji nevyužívám,na těsta ještě vůbec ne,ale chtěla bych nějaké receptíky,ty knedlíky z toho pořadu o vaření rozhodně zkusím.Chlebík je ale dobroučkej,akorát pro nás dva.

rosa

Nemám, ale uvažuji o ní. Ježour nenaložil, tak to bude zjara k narozeninám.