Máte doma nějakou věc s logem Coca-Cola?

Nejlepší odpověď
briketka10

To nemám a ani ji nepiju je nezdravá :(

Další odpovědi
quentos

Diplom za 17. místo na mistrovství republiky ve scrabblu z r. 2012 – Coca-Cola byla totiž jedním ze sponzorů; momentálně taky jednu skoro dopitou flašku, sice ji normálně nepiju, ale na neposlušný břicho se hodí.

briketko, pije-li se s mírou, dokáže i léčit :{)>

da ny

Darovanou plechovou krabici ;)

terry

Mám doma neotevřenou láhev. Už pár týdnů 🙂

Lamalam

Na terase jsme kdysi používali popelník s tím logem, ale mám dojem, že už ho tam nemáme.

briketka10

Nepiju ze zásady je sladká a sladký ani nejím,
prostě mi nechutná a hotovo, navíc jednou,
když jsem si ji jednou dala s červeným vínem
lítala jsem každou chvíli na onu místnost, tak
proto pfůůj, brekeke :(((

redy

bruketko 😁

redy

Promiň – briketko 🙂

terry

Jen aby to nebylo tím červeným vínem 😁 😁

anonym

quentos, máš pravdu. Když mám břichobol, je to divné, pomáhá a taky povoluje zrezlé šrouby. 🙂

RyuzakiKate

Za to může kyselina fosforečná, vyčistí i záchod :) a ty hřebíky pak musej bejt teda ulepený :P