Máte doma nějakého robota?

Dneska jsem spatřil na Pražském hradě robota co sekal trávu, vypadalo to jako větší robot co vysává prach z koberců, kuchyňské roboty má mnoho domácností na sex se taky používá erotický robot, už jenom schází aby místo vás začal v zaměstnání pracovat robot a tak jste se konečně stal nezaměstnaným jako ostatní ubožáci kterým už věda a technologie práci už dneska vzala.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Michal Kole

Ne

Doplňuji:
ani kuchyňského, jen ruční šlehač, který stejně nejde 🙂 Asi zadřené a zrezavělé ložisko.

Damiana

Jiná možnost

Několik – v malé vazbě na poličce.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/R­.U.R.

jmhad

Ano

Doplňuji:
manželku

50centes

Ano

Doplňuji:
přítelkyni

Razza

Ne

ne, jen mamku, ta furt říká, že dře jako robot.