jirka F

Máte doma nějaké starší modlitební knížky z roků 1895 – 1920 a používáte je i dnes?

Já mám jednu z roku 1914 používám jí i dále když je třeba.

Nejlepší odpověď
CR chess2017

ne a ne

Další odpovědi
Roman71

Nemám a nepoužívám. Sice při modlitbách také čerpám z Bible, ale jinak vyjadřuji to, co mám na srdci, a samozřejmě v souladu s Boží vůlí. Ono to ani jinak nejde. Komunikace s Nejvyšší Autoritou ve vesmíru má také svůj řád. :)

jirka F

zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/cs/photos/?min_he­ight=&image_ty­pe=all&cat=&q=kn­iha&min_width=&or­der=popular&pa­gi=2 není přesně přesný zdroj nenalezen ale je to s pixabay.