zvonisek

Máte doma nějaké děravé ponožky?

Nejlepší odpověď
still

Mám, je mi líto vyhodit něco co mi dobře slouží. Moje drahá polovička se mi je snaží opravovat a já se na ni jako zlobím a přesvědčuji, že to nemá cenu, že je pak vyhodím a koupím nové. I přesto si občas všimnu, že některá díra zmizí. Dělám že to nevidím a občas jí dám kytku.

Další odpovědi
Drap

Ne, nemám

Kepler

Jestli nějaké potřebuješ, tak na Charitě možná nějaké budou mít. I nenošené.

briketka10

Nemám.
Vyhazuju je do popelnice.
Nevyplatí se mi je štupovat.
Koupím si raději nové 😁

da ny

Nemáme 😉

marci1

Ne, nemám. Z doby,kdy se ponožky „štupovaly“ jsem již vyrostla. Máme jen ty „neděravé“, tudíž funkční. 🙂

johana 56

Mám, dobře se s nimi čistí žaluzie.

annas

Také je používám na čištění.

briketka10

ivzez

Já taky někdy, když je chladno i v létě nosím ty teplé
pletené. Mám dvoje ještě od Sůwy poslané s láskou
uštrikované 😁 jsou super trooper.

ivzez

Také nemám. Škoda, v tom horku by se hodily…