sesednizkola

Mate doma jeste stromecek?

Take mate doma stromecek a vanoci vyzdobu az do Velikonoc?:) ja teda uz ne, ale stale mam ve svem okoli co jsem koukal exoty, kteri to tak maji.. Asi maji radi

Dekuji)

Nejlepší odpověď
kapka

Já ho na Tři krále přestala vnímat. :D Jsem exot. Neřekla bych, že to je láskou k zimě, spíš ignorace. Dík za upozornění, slibuju, že tento týden už nepřežije. :)

Další odpovědi
briketka10

Mám jen ten maličký na DVD přehrávači,
protože se mi líbí, je umělý a na něm jsou

dřevěné ozdobičky.

Ten větší jsem již odstranila byl taky umělý
ve výšce, aby mi na něj naskákal kocourek :)

anonym

Ne,stromek je odstrojený na tři krále a je fuč.

arachis

Letos už ne, ale jednou jsme odstrojovali v březnu, nebyl čas, umělý neopadával a ani nám nepřekážel, byl na skříňce, kde jindy bývá všehochuť, jinými slovy bordýlek.

zelí

Ještě minulý týden jsme ho doma měli. Sice bez větviček, ale byl tam.