Miroslavst

Máte doma hádky kvůli milenci?

Každý se určitě doma se svým partnerm pohádal, ale tohle musela teda být hádka, ten teda musel chytnout nerva.
http://www.no­vinky.cz/krimi/212862-po-hadce-s-manzelkou-se-muz-v-plzni-zabil-skokem-z-pateho-patra.html

Nejlepší odpověď
anonym

my se kvůli milenci nehádáme,kdybych nějakého měla tak mlčím jako kapr
Doplňuji:
nebo bych z toho okna letěla já

Další odpovědi
lerak14

nemám ale až si dám tu naušnici možná budutak do kterého ucha?

iceT

Hadky[vymeny nazoru] obcas ano,ale co je to milenec?:-}

panenka

Hádky kvůli milenci doma nemáme.

salsa verde

my máme občas hádky kvůli neexistujícímu milenci. Minulý rok u nás v domě se sousedi nad námi pohádali a on skočil z okna ze 6.p zrovna jsem stála u okna zalívám kytky a najednou vidím jak …padá.

ReHu

Už nemáme, ale když u mně ještě bývalý bydlel, po pár pivech či panácích už viděl milence v kde kom.

Michal

Ne nemáme.