Avatar uživatele
anonym

Mate doma gramofon a desky?

a desky?Treba uz plno let.No nyni nastala doba CD.Ja ,ale mam uctu k deskam a rada si je poustim,vymetam antikvariaty a shanim.A co u Vas vitezi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

u mě vítězí jednoznačně CD, gramofon nemám. LP jsou veliké, blbě se s nimi manipuluje, nedávají možnost volby stopy a příliš časté přehrávání je prodře… CD jsou šikovné, praktické, malé a můžete je mydlit do zblbnutí ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Doma máme gramofon a k tomu nějaké desky, ale teď momentálně myslím, že už gramofon nefunguje. Jistá si nejsem. Každopádně desky jsou plně funkční. Já poslouchám rádio nebo si z internetu stáhnu nějaké písničky a poté vypálím na CD. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Gramofonové desky mají něco do sebe.Mají lepší dynamiku a navíc ty pěkné plakáty uvnitř.Rád vzpomínám na burzy gramofonových desek v Praze za totáče.Občas přijeli příslušníci VB se psy aby nás hudební fanoušky pochytali a desky zabavili.To jsem vždy utíkal,hlavně abych zachránil desky.Ta radost potom doma.Odpoledne jsme se s kamarády sešli v hospodě a debatovali kdo co sehnal za muziku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
H

Máme gramofon z nostalgie, má své čestné místo vedle magnetofonu a kolovrátku. Jinak moderní technika je bezkonkurenční

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek