Petr__

Máte doma chleba?

Ano?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano, čerstvý celozrnný:D
A nechtěl ses ještě zeptat co je to vakuum? Já vím, že to máš v hlavě, a že na to jen nemůžeš přijít:DDD

Další odpovědi
briketka10

Ne.
Žádné pečivo nekupuji ani chleba
nechci být tlustá a mám i alergii na
lepek-

chachar1922

Zrovna si dávám „sluníčko“.

dudu

Už třetí den jsem slaměný vdovec. Chleba mám jenom skrojek, ale dopoledne jsem si uvařil vepřovou hlavu.
Chléb se jmenuje zborovecký, peče ho zdejší pekárna podle původního receptu a je výborný i třetí den.

VeRe1983

Ne. Pečivo jsem z jídelníčku vyřadil a konzumuji naprosto sporadicky, jako třeba přílohu ke guláši. Který pochopitelně mám jednou za čas, dlouhý čas.

sesednizkola

Jo, v mrazaku porad nakrajeny, kdyz ho na mrazak nedam tak se nikdy nesni a druhy den ho pak vyhodim, nesnasim vcereksi chleba. Takze s vzdycky vyndam na kolil mam chut a mam porad dnesni chleba :D

terry

Ano.

Danina65

Ano.Zrovna nedávno jsem poslouchala krásnou pohádku o tom, kdy bude konec světa. Prý tehdy, kdy lidé pocestnemu neukrojí krajíc chleba

Dismas

Ne.

JuddH

Prarodiče tu mají obyčejný chleba, jedí ho denně k snídani i k večeři.
Matka má pšenično-žitný, jí ho max. jednou denně.
Já čistozrnný, pečivo jako takové nejím. A i ten čistozrnný si dávám tak třikrát do týdne.
Líbí se mi, jak se to každou generaci mění.

Czedicz0

I rohlík a ne jenom jeden.

Klaproth

Nemám, ale mám housku.

marci1

Mám doma chleba, mimochodem je vynikající. 🙂

Rokio

Ano, samozřejmě mám doma chleba. Jinak, kde by být měl. Na letišti či na Marzu? Tahle otázka absolutně postrádá smysl.