autacek

Máte doma bazén?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne, doma bazén nemám, ale venku ano.

Další odpovědi
Brblal

Ne nemám, ale na naší chatě nám teče 80m pod chatou (Křivoklátsko) řeka Berounka a v té se koupeme. Jinak se sluníme a je tam naprostý klid.

Lukes888

Ne.Nemám. A ty?

anonym

Ano, ale je velmi drahý a náročný na údržbu. Filtry, úprava PH, čištění, kryt… A to nemluvím o tom, pokud se natrhne plášť.

dudu

Máme na chalupě už dlouhá léta asi čtvrtý v pořadí. Plníme jej z vlastní studny a díky letité praxi je v něm stále křišťálově čistá voda.

Rokio

Nemám doma bazén a netoužím po něm.

ivzez

Myslím, že moc lidí nemá tak velký byt,
aby v něm mohli mít i bazén. (–:

Nemám.

Kamilovo

My jsme si bazén nechali udělat minulý rok od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ a je to vážně skvělá věc. Nejvíce za něj děkuji, když v létě dojdu umořený z práce, skočím do něj a pěkně se tím schladím. To je pak v bazéně vážně ten nejlepší relax.

Karel Brož

Bazén máme docela krátkou dobou, ale už jsme si najeli různé vychytávky z internetu a od známých, takže se nám daří starat se o bazén tak, aby byl jako nový 🙂 Teď jsme si navíc pořídili novou chemii, která je šetrná vůči životnímu prostředí a díky použití slevového kuponu z https://slevo­vykupon.net/ to vyšlo lacině 🙂

Sabulak

Dobrý den, ano, bazén doma máme. A jsme rádi a nadšeni. Bazén byla naše dlouhodobá touha a konečně… Mám ale dotaz. Ještě musíme vyřešit osvětlení kolem bazénu. Máte tip, kde koupit a jaký tip vybrat?

lindicka4478

My jsme dětem nakonec koupili takový obyčejný bazén z https://www.det­skebazenky.cz. Na internetu jsme kupovali bazén podruhé. Nejprve nám přišel rozřezaný, tak jsme se toho báli, ale kamarádka mi doporučila právě adresu zmíněnou výše. Říkala, že tam nakupuje věci často a ještě se nesetkala s něčím takovým jako píšu já. Takže doporučuji.