Máte dobrý zrak ? Jak daleko vidíte?

Nejlepší odpověď
setapouch

Vidím Měsíc, Slunce i nějaké jiné hvězdy. Takže mi to stačí.

Další odpovědi
gecco

Vidím výborně, ale přesto někdy nedovidím, jak su blbej…
😉

zjentek

vidím jenom to, co vidět chci, tudíž zrak mám stále ve skvělé kondici

bolak

Jako ostře? Tak na monitor, a možná 5 cenťáků za něj.

metro

Když budu někde, kde není téměř žádné světelné znečištění, můžu vidět galaxii M31 v souhvězdí Andromedy, ta je vzdálená 2,5 milionu světelných let, asi 600krát dál než nejvzdálenější viditelná hvězda.