Máte dobrou paměť ?

Vzpomenete si,jaké znaky (dnes loga) měly všechna studia Československé televize? Nehledejte v Googlu,ale šmátrejte v paměti!

Nejlepší odpověď
anonym

Přiznám se bez mučení (a Googlu), že si vzpomenu jen na Ostravu- jakýsi kahan, Brno snad jakousi anténu a PHA věžičku…víc studií snad nebylo. Bratislavu a Košice nehádám.

Další odpovědi
baghira

Má dobrou paměť právě proto, že si ji zbytečně nezapráskávám nesmyslama, jako jsou loga nějaké pochybné čtvrtořadé televizní stanice :)

anonym

Nemusím šmátrat v googlu, aby mi vlastní paměť z 5 třídy ZŠ snadno vybavila, že studia jsou středního rodu, takže hrubku „byly“, soudní uživatelé píší jako „byla“.
ad bolak, spletl sis rubriky, tady je Historie, tvůj odkaz spadá do sekce Volný čas a hobby, rubrika Hádanky a hlavolamy.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

ža-lo-ba!! ža-lo-ba!!

bolak

vůbec ne, já to dávám vždycky správně, nemůžu za to že ste tak strašně zmlsaný a nestačí vám jedna rubrika zábavy..