Máte dobré přátele?

dnes mám smolný den,ráno jsem zaspala,třičtvrtě dne hledala mobil,chtěla jsem poslat fakturou 2000kč,poslala jsem 2kč,večer šla na hřbitov a vté tmě si málem vymkla kotník,tak jsem šla na kafe ke kamarádce a požádala jí at mi půjčí pistoli,řekla mi že na mě je jí škoda a dala mi provaz,byl nějaký starý,roztřepený a snad i ztrouchnivě­lý,když jsem jí řekla že na něm už ani prádlo držet nebude natož já,odpověděla:a to si myslíš že si jen tak umřeš a já se tady budu trápit sama a ještě abych ti nosila drahé kytky na hrob?! no tomu se říká v nouzi poznáš přítele

Nejlepší odpověď
iq

No já měl dnes podobný den.Před chvílí mi volal kamarád,kterého jsem dlouho neviděl,tak když jsem viděl číslo na mobilu,řekl jsem si,jéé pokecáme,aspoň se mu vykecám,ale chtěl jen půjčit peníze.Takže asi tak…

Další odpovědi
Miroslavst

Buď ráda, že máš takovou kamarádku.
A hold někdy je opravdu den blbec.
Ale pokud jsi ty peníze neposílala mně, tak buď ráda, alespoň jsi ušetřila.

lorja

Mám a doufám,že i oni mohou říci to samé o mně.