terry

Máte dobré nzkušenost s nákupem na netu? Třeba že přišlo neodpovídající zboží, nebo po platbě předem nedorazilo nic apod

Nejlepší odpověď
bolak

Převážně dobré zkušenosti

Jednou mi došel porouchanej kus, ale za to internetovej obchod nemohl. Pak jsem si objednával zboží z Číny a došlo mi něco úplně jinho, tak jsem jim napsal že mi poslali špatnej produkt. Ihned to začali řešit a druhý den už bylo to správné zboží odesláno na mou adresu s omluvou a s tím že to co mi poslali omylem si můžu taky nechat.

S dobou dodání jsem byl taky vždycky spokojenej, ale to je spíš dáno mou flegmatickou povahou, poněvadž je mi celkem šumák jestli to dojde zejtra nebo až za půl roku.

Další odpovědi
baghira

Pouze dobré zkušenosti

Na netu kupuju rád a relativně často, a dá se říct, že bez problémů. Samozřejmě s určitými riziky se počítat musí, jakože netrefíš velikost oblečení a tak, ale vždycky jsem všechno uspokojivě vyřešil.

Zajímavou zkušenost mám z e-bay, kdy jednou přišlo zboží sice funkční, ale neodpovídající popisu, a reklamace byla vyřízená okamžitým vrácením peněz bez nutnosti vracet zboží (šlo o cca 35$ ) :)

anonym

Pouze špatné zkušenosti

Milá Terry. Chtěl bych odkliknout 50 na 50. Zatím platí, že objednané zboží cestou internetu od firmy je dobrý nákup.
Nákup cestou Aukro.cz je shromažďování smetiště. To co by dávno mělo být v kamnech nebo ve sběrných střediscích, končí v rukou těch, co mysleli že to bude dobré. Kulomet proti nepoctivosti mnoha prodejců. Jak se drží kulomet nevím, ale dalo by se to během chvíle naučit. To by změnilo moje klikání a svět by byl hezčí. Ale prodejci šrotu budou stejní, tak ať si dělají na světě co chtějí. Tyto nelitovat. Takový bude jejich svět.

Vlk-Gabriela

Pouze dobré zkušenosti

Zatím jsem ještě neměla s nákupem sebemenší problémy. Pravděpodobně nakupuji v dobrých internetových obchodech.

GM

Pouze dobré zkušenosti

Po úhradě předem zboží přišlo nejdéle 3. den, vždy odpovídalo mým představám.

samicek333

Převážně dobré zkušenosti

ale máma objednala taťkovi tričko z nějakého českého letectva, jakože pro fandy letectví, měl to být vánoční dárek a přišlo to až na jaře. Poslali jí to nakonec, po těch měsících, zdarma a ještě přidali nějaké dárky, takže jsem spíše spokojená.

jendahun

Převážně dobré zkušenosti

Na Aukru i jinde bez problému,akorát jednou jsem naletěl a po poslání peněz zboží neviděl.Mohl jsem se utěšovat jenom tím,že podvodník byl formát velkého kalibru,mediální hvězda a napálil i policajta.Možná vám říká něco Rybárik.

quentos

Pouze dobré zkušenosti

aramah

Pouze dobré zkušenosti

ReHu

Převážně dobré zkušenosti

tom004

Pouze dobré zkušenosti

MILAN1961

Pouze dobré zkušenosti

Nikkol

Převážně dobré zkušenosti