zzzzz

Máte dnes připojení pomalejší než obvykle?

Já na něco kliknu a pak strašně dlouho čekám, než to naskočí. Jinak ostatní stránky mi jedou normálně. Snad je to jen tím novým vzhledem a snad se to rozjede. Co vy? Jede vám to normálně?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho jak co. Něco běhá vcelku rychle. Jinde klikám x krát, než program pochopí, co se po něm chce. Pevně věřím, že jsou to jen „dětské bolesti“ a že to přejde.

Další odpovědi
Hlada

Něco je špatně. Stačí si zadat ve Správci úloh Výkon. Při prohlížení nových stránek je potřeba mnohem větší výkon procesoru, než je běžné u jiných.

aramah

Jde mi to lépe než dřív.
Dokonce se nemusím opětovně přihlašovat,což je super :D

WeeBear

Vše mi jede bez problému. Až se divím..

iceT

Nepoci´ťuju nijaký rozdíl v rychlosti,no možná že kdybych noťas hodila na kabel,tak bych byla ještě rychlejší.
Doplňuji:
Hm-to opětovné přihlášení-nemá na to vliv to,že nebylo zaškrtnuté políčko „přihlásit trvale“?
Když jsem ráno přišla,byla jsem odhlášená,ačkoli se neodhlašuju,přih­lásila jsem se,ale po odejití ze stránek jsem se musela přihlásit asi třikrát,než jsem zaškrtla to pole.
No,je to jen domněnka.....

Drap

Jde mi to podstatně pomaleji než na starých

anonym

Připojení je stejné, ale zobrazování jmenovitě nových stránek evidentně drhne.
Znovu doporučuji přečíst si věcné vysvětlení ad Hlada.

hanulka11

jede mi to svižně
Doplňuji:
Přišla jsem až odpoledne , nemám s připojením a rychlostí žádný problém, přihlásila jsem se a drží to ,nemusím se opětovně přihlašovat… jak mnozí psali…jen je mi líto staré zaběhnuté …"rutiny "- ale jak se říká …člověk si zvykne i na šibenici, když je nejhůř

Amie

Zpočátku (asi tak v 10) to byla katastrofa. Šla jsem přes mobil a to nešlo. Teď je to lepší a skoro nevidím rozdíl.

juie

Trošku pomaleji mi to jde… a aramah : to si se mohla trvale prihlasit i na starych odpovedi.cz

Damiana

Také to dost drhne, hlavně při psaní a to mám iOS 5.1 na iPadu! Manžel jede z iPhone4G a má to ještě pomalejší (má ale iOS 4.3). Nějaká rada pro nás jablíčkáře?