Complex

Máte dlouhou čáru života?

Zde k vidění: https://www.ves­tirna.com/cms2/_d­ata/section-7/94_13604035­24_htmlfull.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Mám přiměřeně dlouhou

Další odpovědi
hapiky

Nechci vědět jestli krátká nebo dlouhá, ani kde je nebo kde není!

Kepler

Hádání z ruky je jen oblbování gadžů od cigánek za účelem výdělku. Když si narýsuju nebo vyryju čáru až do podpaždí, tak bych zřejmě žil déle, než Metuzalém. Svou čáru života mám dost dlouhou, ale moje tělo o tom neví.

Michala11

Nemám čáru života! Žiju?:)