Lukáš Beneš

Máte discord? Jestli ano řekněte mi k čemu je disable account na discordu?

Koukám po discordu a napadlo mě k čemu je disable acount vím, že je delete account. Ale disable ne. Děkuji předem za odpověd.

Odpovědi
Lukáš Rusek

Nevim asi k tomu abys mohl máčknout restore account. Jinak je to stejný jako odhlásit se myslím.

anonym

Pozor určitě to není totéž co odhlásit se 🙂 ta odpověď není správná. DISABLE ACCOUNT je prakticky takový dočasný výmaz účtu, účet se dočasně tváří jako byste jej zcela zrušil, narozdíl od příslušné volby DELETE ACCOUNT ale máte ještě možnost jej v budoucnu zase obnovit …