Terka88

Máte dádi One Direction?

Doplňuji:
*máte rádi?
… Já je mám ráda:') jsou to kluci, kteří si mnohým už prošli, a podle mě to je dokonalá skupina:3

Nejlepší odpověď
Bugatka007

Ano, miluji je:)

Doplňuji:
Jsou to ti nejlepší z nejlepších…Justin Bieber x One Direction? One Direction jednoznačně!!!!!!! FOREVER DIRECTIONERS!!!!!!!

Další odpovědi
Martina44

Ano, miluji je:)

Doplňuji:
Happy B-day Harry ♥

Bedy

Možná, ale nemusím je.

Neměla jste na mysli „Máte rádi One Direction?“?

No občas je slyším v rádiu nebo v televizi, ale nikdy mne neoslovili. Je to takové laciné krákorání, nic kvalitního. Prostě něco jako jídlo z fastfoodu. Řadě lidem to chutná, přestože je to nekvalitní a nenají se z toho moc dobře.

verom

Ano, miluji je:)

iceT

Nevím, kdo to je.

samozřejmě,že vím kdo to je,ale zajímalo by mě čím vším si ve svém přemladém věku museli projít.Ono totiž skoro každej člověk si musel něčím nepříjemný projít.
Podle mě dokonalost pěvecká spočívá rozhodně někde jinde,než že pár hezoučkých mladíčků uchvátí svým zjevem několik tisíc dívek,které při jejich projevu omdlívají a nevím co jestě dalšího.Za pár let po nich pes neštěkne,stejně jako po jiných rychlokvaškách.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-skupinu-one-direction
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-hudebni-skupinu-one-direction

WeeBear

Ne, nenávidím je!

Nenávidím je silné slovo, ale není tu adekvátní odpověď. Nemám ráda zpívající poloholčičky a když koukám na klipy, tak radši uvidím pořádné chlapy s opravdu chlapským hlasem.

Rocker

Ne, nenávidím je!

Doplňuji:
Čímpak si chudinky museli projít?Nesnáším takový kapely,kde všichni kvákají jako mutující holky tak jednoduchý texty,že je musí pochopit i batole.A do toho nápaditá hudba,celý CD jen tuc,tuc,tuc…

anonym

Nevím, kdo to je.

Doplňuji:
Pravděpodobně od nich neznám žádnou píseň – nějak se nezajímám. Znám pouze název skupiny a myslím, že vyhrála v nějaké amatérské hudební soutěži.

Lenča59

Možná, ale nemusím je.

Líbí se mi jen Niall :D A ne, nejsou to holčičky ani buzny. Myslíte že všechny baví poslouchat třeba Kinga Crimsona, The Beatles a tajty zastaralý „chlapy“?? Mladým holkám se 1D líbí a jestli vám se nelíbí, neberte si do huby jejich jméno a neříkejte že sou holčičky když je ani neznáte! Ten kdo říká že sou to holky, tak musejí být mentálně postižení, vaše demence je dosti vysoká na to, aby vás někdo nakopal do p*dele.

A jestli z vás někdo napsal že sou buzny, a posloucháte Skrillexe a různý dubstep, tak musíte vědět že Dubstep není hudba ale transformer jak zvrací =P

Klára K.

Ne, nenávidím je!

Bugatka007

Já je miluju a ti co sem píšou,že jsou chudinky a ničím si neprošli,tak o nich neví nic…oni vznikly jenom díky tomu x-faktoru a díky porotě…oproti Justinovi Bieberovi jsou to jedničky a on je nula…myslete si o mě a o tom co jsem napsala cokoliv,ale mě nezměníte…Forever Directioners!!!!!!!!!!