Děda Louda

Máte co číst ve frontách na úřadu práce?

Jestli ne, vězte, že podle šéfa ministerstva asociálních věcí je všechno v nejlepším pořádku, všechno funguje, takže bude ty, kdo za to můžou tvrdě trestat.
Jaký je ale pohled z druhé strany?

http://www.zi­ve.cz/default­.aspx?utm_cam­paign=RSSfeed&ut­m_medium=selfpro­mo§ion=4&ut­m_source=zive&ar­ticle=162263

Nejlepší odpověď
Drap

Číst mám co, jen nezapomenout brýle.
Možná jsi špatně pochopil záměry pana ministra.Přesně takhle to vymyslel. Nezaměstnanost nedokážeme spočítat, tak ji odhadneme, a bude se nám snižovat a snižovat a ještě ušetříme.

Další odpovědi
briketka10

neuveřitelný článek, hlavně ten tištěný malým písmem, problémy se školením v pracovní době a vůbec s celým systémem jak ho vymysleli špatně..
hmotná nouze, zdravotně postižení, nevědí jak vypadá doručenka, plná moc, jak se co bude tisknout no hrozný to bude ještě bordýlek..

Ella

nemám potřebu chodit na úřad práce, takže tohle celé jde kolem mě…

anonym

V součastné době je pro mne ÚP pasé,ale docela bych si rád přečetl : http://img.na­dapenny.com/t20/120­01/nadap132328926­000237.jpg

kropitko

Ello, to by ale nemělo jít kolem vás, i když se vás to dnes netýká, tak je to problém, který by se měl řešit. Já také na úřad nechodím, ale přesto celou věc sleduji.