Michal Kole

Máte či chtěli by jste rodinu rodinu jako jsou Kopečkovic v pořadu Tele Tele v roce 2003?(syn úchyl,dcera prostituka,

táta nemakačenka …

Nejlepší odpověď
anonym

Rodinu si člověk nevybírá…

Další odpovědi
marijakes

Rozhodně nechtěla. I samotný seríál nemusím už dál sledovat, stačilo pár dílů a přijde mi to debilní celé. To už je teda inteligentnější rodina Ela Bunda. Možná se právě tu snaží Kopečkovic napodobovat, ale nemají na to.

kruttor

Matka imrvére nalitá žijící ze synova invalidního důchodu…