Baruš-lolli

Máte chviličku? Moc prosím o pomoc! :)

Prosím, jde celkem o osobní zpověď a tak bych byla ráda, kdybyste mi na sebe zanechali kontakt (nejlépe e-mail) a já bych vám napsala svůj problém. Prosím, už jsme zoufalá a nevím co s tím…
Nechci to psát PŘÍMO na zpovědnici, protože by si to mohl přečíst nějaký můj známý a byl by se mnou konec… Předem moc děkuji, pěkný večer :)
Doplňuji:
*překlep-né na zpovědnici, ale přímo sem

Nejlepší odpověď
anonym

Písni do interní pošty. Uvidíme, co s tím půjde udělat, ju?

Další odpovědi
zjentek

mi to taky napiš baruš, já jsem drbna, ale dál nikdy neposílám .)