player242

Máte často Deja Vu ?

Poslední dobou ho mám skoro pořád.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

Upřesním v odpovědi

Chyba v Matrixu, playere…:-)

Další odpovědi
SteimlX

Ano

Doplňuji:
ale jednou jsem deja vu načapal při „lži“… připadalo mi, že jsem na tom místě byl, ale zároveň jsem věděl, že je to místo naprosto rekonstruované a ještě jsem tam nebyl…
Takže dávám přednost vědecké definici deja vu- zpožděné pochopení signálu z oka do mozku a pod

Lenča59

Upřesním v odpovědi

zas tak často ne..občas ;) ale je to takový dobrý pocit, snažím se vše vypátrat ='D

anonym

Ne

Doplňuji:
Deja vu jsem nikdy nezažila. Pokud se dostanu na místo, které mi připadá povědomé, tak jsem na něm určitě již byla, ale zapomněla.

jpau

Ano

Doplňuji:
Stačí nedostatek spánku a přepracovanost… Pak klidně denně.

pusinka50

Ano

Často ne. Ale někdy se pozastavím a to doslova, zastavím se a přemýšlím, jestli jsem skutečně tuto situaci již zažila, či mohla zažít, je to dost nepříjemný pocit.

Kachena

Ano

Pájo

Ne

A pokud ano, tak je to opravdu hodně zřídka.

led

Pocit, že ste boli na mieste, kde ste nikdy predtým neboli, nemusí byť len Deja Vu, ale často sa stáva, že istý dávno zabudnutý obraz z filmu vám toto miesto pripomína. Z pamäti sa nestráca nič, len niektoré adresy s uloženými spomienkami, vedomosťami sa zamykajú, stačí mať potom ten správny kľúč – udalosť, myšlienka,…- ktorý vam tú miestnostku s uloženou informáciou odomkne.