Avatar uživatele
player242

Máte často Deja Vu ?

Poslední dobou ho mám skoro pořád.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, SteimlX před 4184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Upřesním v odpovědi

Chyba v Matrixu, playere…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SteimlX

Ano

Doplňuji:
ale jednou jsem deja vu načapal při „lži“… připadalo mi, že jsem na tom místě byl, ale zároveň jsem věděl, že je to místo naprosto rekonstruované a ještě jsem tam nebyl…
Takže dávám přednost vědecké definici deja vu- zpožděné pochopení signálu z oka do mozku a pod

Upravil/a: SteimlX

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lenča59

Upřesním v odpovědi

zas tak často ne..občas ;) ale je to takový dobrý pocit, snažím se vše vypátrat ='D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Deja vu jsem nikdy nezažila. Pokud se dostanu na místo, které mi připadá povědomé, tak jsem na něm určitě již byla, ale zapomněla.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Ano

Doplňuji:
Stačí nedostatek spánku a přepracovanost… Pak klidně denně.

Upravil/a: jpau

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ano

Často ne. Ale někdy se pozastavím a to doslova, zastavím se a přemýšlím, jestli jsem skutečně tuto situaci již zažila, či mohla zažít, je to dost nepříjemný pocit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kachena

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Ne

A pokud ano, tak je to opravdu hodně zřídka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Pocit, že ste boli na mieste, kde ste nikdy predtým neboli, nemusí byť len Deja Vu, ale často sa stáva, že istý dávno zabudnutý obraz z filmu vám toto miesto pripomína. Z pamäti sa nestráca nič, len niektoré adresy s uloženými spomienkami, vedomosťami sa zamykajú, stačí mať potom ten správny kľúč – udalosť, myšlienka,…- ktorý vam tú miestnostku s uloženou informáciou odomkne.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek