juie

máte bernského salašnického psa,nebo čivavu?

kámoška má i bernského sal. psa i čivavu a vždycky se s nima strašně nasmějem,ptž.je to psina jak si hrajou tím chci říct,že oba najednou jsou nej!

Nejlepší odpověď
panenka

JÁ MÁM KOKRŠPANĚLA A ZATÍM BYCH NEMĚNILA ZA ŽÁDNOU JINOU PSÍ RASU.

Další odpovědi
anetadela1

Ani jedno.
My se nasmějem s bíglinou a kocourem.

ReHu

Také ani jedno.
My máme 2 křížence a taky se s nimi nasmějem.

Q

Ne, mám nahačku (malé plemeno – 3,2kg) a belgickou ovčandu (25kg), ale díky tomu, že obě tyto plemena jsou povahově podobná, tak si rozumí i doma, obzvlášť hrátky nahatých štěňat s fenkou, které nesahají ani po koleno:-) Ovšem vždy záleží na tom, jaký je ten konkrétní jedinec. Jsou čivavy, které koušou a štěkají na velké psy, jsou velcí psi co útočí na malé. Pokud vychováte bulmastifa, aby se pěkně choval k čivavce, tak bude souhra fungovat i tam 🙂