MonkeyKing

Máte Beats by Dr.Dre ?

Kdo je má? Jsou opravdu tak dobré, nebo jsou to vyhozené peníze? V čem jsou lepší než jiná sluchátka?

Odpovědi
Hohny

Jsou to dobrá a kvalitní sluchátka (pokud tedy máš originály a ne padělek z Číny), ale za tu cenu jsou už všechny sluchátka kvalitní a dobrá. U těchto si především platíš za design a hlavně značku, to tvoří tak polovinu ceny sluchátek…Tím chci říct, že za poloviční cenu těchto sluchátek seženeš stejně kvalitní nebo i lepší od jiných značek, když budeš pečlivě vybírat. Kvalitou myslím zvukový projev a provedení, ale pokud ti jde o design, styl a chceš sluchátky trochu zaujmout, tak vol Beaty, jestliže chceš dát do toho ty peníze a líbí se ti, rozhodně tě nezklamou, ale pozor na ty padělky z Číny.
Z jiných značek mohu doporučit např. tyto, platíš u nich za zvuk a kvalitní provedení, design jde stranou, tedy „za málo peněz, hodně muziky“: Sennheiser, Audio-Technica, Beyerdynamic, AKG, Koss…

beatsclubs

Pokud máte zájem o Beatsy za dobrou cenu tak tady mám návrh: http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Monster-Beats-b y-Dr-Dre-CZ-prodej/34956417­1810268?ref=hl