Kubík Budík

mate barevny televizor?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Néé, večer koukám do brambory. 😁

Jasně, ale u barevnejch TV lze nastavit i ČB obraz. 😉

Další odpovědi
quentos

Mám, ale radši mám knížky, díky nim např. vím, že před otazníkem se nepíše mezera.

Agneta

To se budeš divit, ale určitě ho ještě 10 % domácností má…:DDD

anonym

Ano,černej rám a bílej plexík místo skla.

anonym

V dmešní době už černobílý televizory neexistují.Ale ty dnešní barevné televize nevydrží tolik co ty za komunistů.Televizi Tesla Color 416 jsem měl 25 let a šla bydál, ale kvůli tomu, že se muselo přejít na settoboxy, tak jsme si teda koupili novou.
Ale dcera od revoluce má už třetí!!!!Všechny nevydržely déle jak 7 let.
A pak budou říkat, že dneska je všechno lacinější oproti dřívějšku.Mně stála televize 16000 a byla na 25 let ( a možná i déle).Dcera platila za první televizi 10000, druhou 8000 a tu třetí 8500.Tak kolik to je za 25 let?
A to má být lacinější??

lexx

mám ale nepožívám, digitál signál neumí, jo leda jako monitor k videu a DVD, pitomé nechutné xichty politiků a katastrofistcké zprávy mě nezajímají

mosol

Jistěže mate. Barvy jsou ve skutečnosti daleko jiné než na obrazovce.

dudu

Lahny, Tobě ani ten pobyt u dcery nenavrátil soudnost a zdravý rozum. V roce 1958 si moji rodiče pořídili černobílý televizor Mánes za 3200 korun. Každá z mých babiček tehdy pobírala vdovský důchod ve výši cca 250 korun. Dnes si ze své penze mohu koupit v akci téměř tři televizory. Jsem si vědom zcela nulové vypovídací schopnosti těchto srovnání, ale proboha začni už konečně chodit po zemi a míchat mozek s lejnem.

Lamalam

lanny > 16 000 stál 1 televizor a byl to tehdy plat za cca 5 měsíců. Za můj dnešní měsíční plat si můžu koupit televizorů několik. Co je tedy lacinější?

anonym

Z mého platu před r.1989 jsem NEMUSEL PLATIT doktora, léky, zubaře,odpad,­.Elektrika 1 kWh za 0,30 Kčs, nemocenská placená od prvého dne, voda za 5ti člennou rodinu ZA ROK180 Kčs, domovní daň 30 kčs.TOHLETO všechno mě zlevňovalo kup televize, protože to byly peníze, které jsem mohl ušetřit a dãt do kolonky Nákup televize.

anonym

… bůček! Zase porovnáváte jablka s hruškama.