Porkman

Máte ADHD?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Savier

Co je ti do toho

Drap

Co je ti do toho

A ty jsi na tom jak?

Themeansar

Nevím

Filip84

Co je ti do toho

Podívej se, každý má něco. Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta má schisofrenii, a k tomu je ten předseda sdružení autistů. JyrkaF🤪 pekelný kouzelník ze školky má, zase, roztroušenou sklerosu, a k tomu je blbý, jak vagon blata. Třeba.

V každém případě tu máme pacientů s hlavou, officiálních – certifikovaných, nebo ještě nediagnostikovaných více, než dost. Vlastně víc, než je třeba.

Já čistě lidsky chápu tu potřebu pacientů s hlavou hledat pochopení, porozumění, další pacienty s hlavou, etc. etc. Taky proto vznikají ty různé podpůrné skupiny, skupinové therapie, no a nebo si ti, různí pacienti s hlavou, zakládají vlastní stránky. Třeba. 🤷‍♀️

Jedna věc je to, tak jako lidsky, pochopit, druhá věc je to snášet. Já třeba osobně nejsem kura, abych snášel, jako. Jo? Nejsem. Takže ano, jedna věc je pochopit, druhá věc je se toho účastnit: nasrat! Jo, jednoduché: nasrat, se schisofrenií, ADHD, či čímkoli jiným podobným.

Proč? Protože tady to není. Není to tu https://zpoved­nice.eu/dotazy­.php, není to tu https://www.schi­zofrenik.cz/o-nas/, https://lampar­na.org/o, ani nic podobného.

Proč je to nežádoucí?

Protože je to negativní. Protože je to otravné. Protože Tvá choroba v hlavě, nebo kohokoli jiného, je Tvůj problém, nebo kohokoli jiného, nikoli naše starost.

Protože to je sobecké. Podívej se, výše jsem Ti, tak jako taktně (musíš uznat, že hodně taktně, na to, jak já jsem krutě upřímný! 👌😎), naznačil, kam můžeš Ty (ale i jiní pacienti s hlavou) jít s dotazy stran chorob hlavy. Tam to je, tam se s tím počítá, vysloveně je to na to připravené, dělané. Tady to není, jo, jednoduché. Co už mám tak jako odpozorováno, tak nejsem jediný, kdo když se vrátí z budování světlých zítřků, nebo se zrovna vzbudil, nechce číst o tom, kdo má jaký problém, komu – zase – šmatlá hlava, a když budu potřebovat vědět, že bude ouplněk, umím si to najít, nepotřebuju to mít pět dnů dopředu tady, jako takovou „předzvěst“. Nepotřebuju.

Doufám, že to je jasné a nebudu se tady muset ještě vykakat. Prostě: jdi se svou chorobou – takovou nebo makovou – jinam. Třeba do prdele, to je jedno, ale jinam! 😃

da ny

Co je ti do toho

Tímto „výmyslem“ moderní, západní medicíny nikdo v mé rodině netrpí.