Avatar uživatele
Larissa

Mastrurbace

Ve škole jsme dostali takový intimní úkol. Máme zjistit, od kolikátého roku je u dívky normální masturbace a od kolikati od kluků… Hledala jsem to na netu, ale buď jsou tam žvásty nebo vtípky od pubertálních výrostků… Rodičů se nechci zeptat… Prosím o objektivní číslo…
Doplňuji:
Otázku jsem samozřejmě poupravila. Přesně to znělo takhe: Zjistěte, od kolikati roků se děti začínají samy sebe poznávat? Od kolikati jste začali vy?

(sexuální výchova…)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, Wang, briketka10 před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít odkazy, třeba najdete víc názorů, které můžete pro svůj úkol použít.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=masturbace&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MacChill

Tak to dostáváte hodně, ale hodně divné úkoly.
Až se mi tomu nechce věřit…
Navíc by kantor, který vám takovýhle věci měl vědě, že je to velice individuální a žádné „kdy je to normální“ neni.

Dopněno: OK napsal bych, že je to spojené s nástupem puberty tj. 11–13 rok

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jose1f

Ahoj Lariso, otázku jsi asi omylem zúžila na masturbaci. Ale poznávat sám sebe se neprojevuje jenom v masturbování. Již nemluvně pozná, že je příjemné např. „cucat“ si palec. Myslím si, že při tomto „poznávání“ je to u děvčat i kluků stejné, ale nikdo si na to nepamatuje. Proto si to nemůžeš pamatovat ani ty.
Jestli se ale domácí úkol týkal opravdu masturbace, měla bys o tom říci rodičům, aby věděli, co vás ve škole učí. Já, protože jsem byl „zlobivý“ žák, bych se vyučujícího určitě zeptal: „A kdy jste začal(a) vy?“
Ahoj, a nedej se. Na otázku, která se ti zdá být trapná, nemusíš odpovídat. Ani ve škole. S rodiči bys ale měla mluvit o všem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Poznávat samy sebe, ještě neznamená masturbovat. Děti si všímají odlišnosti pohlaví cca ve 4 – 6 létech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Sexuální vývoj v dětství a dospívání

Dětská onanie

http://www.se­xus.cz/sexual­ni-vyvoj-v-detstvi-a-dospivani

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Pochybuji, že Vám to zadal učitel. Mě to připadá dost na hraně zákona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Obvykle to děti zkouší už ve 12.
Doplňuji:
Je to trošku rozdíl masturbace a poznávání svého těla…

Upravil/a: kamila44444

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Copak kdy začala, ale kdy skončí. To je otázka na domácí úkol jako dělaná!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
albert

Budeš se hodně divit – sestra učí v mateřské škole a je to tam dost běžné. Zajímavé je, že v drtivé většině u dívek. Chlapci se spíše „tahají za pindíka“, asi se stejným významem, jako se například škrábou ve vlasech – nevědomky. Dívkám se však zcela jednoznačně tření v oblasti pohlaví líbí.

Zdroj: http://rodina­.cz/scripts/dis­kuse/novep_tre­e.asp?all=yes&id=4381&t­yp=0

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

je to fakt divný úkol jak bylo napsáno, já jen pamatuju, že jako malá jsme si jen vyhrnovali trička co máme odlišného a spoďárky, kluci to samý jako že si hrajeme na doktory, pak až v 7 nebo 8 třídě ve křoví a to bylo přemlouvání když kámoška už měla větší prsa taky si jen vyhrnula tričko a jeden kluk se chlubil, že je dole zarostlý taky tak rychle sundal kalhoty..ale o žádném poznávání se nedalo mluvit, protože tenkrát byla asi jiná doba..dělali jsme si z toho spíš jen legraci..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
navsesam

Mohu to říct jen podle sebe. Kdy jsem začal sám se poznávat,tak to bylo už ve třetí třídě a taky jsem začal masturbovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví