Gami.Pet

Mastička- pomůže mi ?

Mám zarostlý nehet na pravé noze, doktorka říkala, že to není ještě tak zarostlé a předepsala mi mastičku (fucidin) mě zajímá jaké mám šance že mi pomůže, moc bych tam chtěla s mamkou zítra zajet protože jestli mi tam mast nepomůže a já pojedu k bratranci bude mě to bolet a budu mít po náladě :( takže i když to nemám ještě tak zarostlé můžu tam jet i zítra ? ona řekla že tam ještě nemusím jezdit, ale já chci, nedávno jsem měla zarostlý nehet po 2 na levé noze :D už mi to leze na nervy a nevím jak se rozhodnou ale zítra tam spíš chci..

Nejlepší odpověď
hawranek

Mast většinou nezabere a když už tak nejdřív za 2 měsíce a to se stejně musí kus toho nehtu odstřihnout (včetně lůžka), aby se zabránilo dalšímu zarůstání. Navíc ti z toho bude téct hnis, musíš to dvakrát denně přelepovat…nechceš si to nechat rovnou vytrhnout? A navíc, nic proti doktorce, ale Fucidin je na plísně a a povrchové kožní infekce…

Další odpovědi
iceT

Pokud to ještě není tak zarostlé spíš by asi pomohlo tohle
http://www.kos­metika-masaze-vestec.cz/pedi­kura/nehtova-rovnatka/
pokud chceš někam jet,tak si neber uzavřené boty,i kdyby ti měla být zima,to si to zarostené ještě víc zhoršíš.

briketka10

mastička nepomůže, takto trpí většinou i
sportovci ze špatné obuvi..
http://www.stas­tnezeny.cz/in­dex.asp?menu=&re­cord=8943