bauerlukin

Poradíte nějakou mast na ochranu obličeje proti studenému větru?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je nějaká mast, třeba neco na styl nivey, ktera má ochranné účinky proti tomu studenému větru co fouká teď v zimě. Na obličej samozřejmě. Čepici nerad nosim. Díky

Mast proti studenému větru

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano, poradíme: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=wind+weat­her+wetter+cre­me&rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&oq=wind+we­ather+wetter+cre­me&aqs=chrome­..69i57.20960j1j4&s­ourceid=chrome&i­e=UTF-8 (;

Další odpovědi
Drap

Speciální krém proti studenému věru se opravdu nevyrábí k tomu opravdu slouží čepice a šála. Proti omrzlinám i z mrazivého větru tě může ochránit jakýkoli krém nanesený v dostatečné vrstvě.

da ny

Do větru a mrazu něco mastného ne zvlhčující, výživný apod.
Dobře posůouží i modrá Indulona, Infadolan apod.