Godzilla001

Jakou/kterou mast na tetování doporučíte kromě Bepanthenu?

Dobrý večer,ahoj.
Dneska jsem si nechala udělat tetování a pan tater říkal, že si to mám mazat bepanthenem. Chtěla jsem se zeptat, jestli bych si tam mohla mazat něco jiného. Pokud ano, co a jak často ? :)

Odpovědi
Kepler

Něčím se stejnou účinnou látkou, lékárník poradí.
Léčivá látka dexpanthenol se v buňkách kůže přeměňuje na vitamin kyselinu pantothenovou. Ta je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci kůže. Ostatní v odkazu. Takže sádlo ne-e. Možná ještě existují nějaké vhodné bylinkové masti a tak, ale tady líp poradí bába kořenářka.

Zdroj: http://pribalove-letaky.cz/bepanthen-mast

ahold

Výborná je Calcium panthotenicum ( Calcium pantotenát).
A je mnohem levnější.