Máš schopnost proutkaře(neplést si proutíka) ?

Já ano a zjistil jsem to náhodou.Našel jsem kus větvě tvaru virgule asvěte div se,že jsem objevil dříve zasypanou studnu a s určitostí 99% najdu zdroj vody.

Nejlepší odpověď
Drap

Mám. S tou účinností si asi třochu fandíš. Chce to cvičit a sbírat zkušenosti. Neni problém najít vodu, obtížnější je určit jak je hluboko a kolik jí je. Tuto schopnost má většina, nebo ještě lépe všichni, lidí. Bohužel někteří to neví, spousta si ji psychicky asi zablokovala. U malých dětí to funguje víceméně u všech, do té doby, než je to výchovou a způsobem života odnaučíme. Přeji mnoho úspěchů v hledání.

Další odpovědi
GM

Ano, mám tyto schopnosti, vidím co jiní nevidí, ovládám astrální cestování, vidím auru…

venkovan

Ano i hloubku ve které je voda. Ale nedělám, nehledám na zakázku apod.
Je logické, že lze na 99% zdroj vody, protože tam se virgule pohne. A pozor – mohou to být i podzemní anomálie, meliorace apod.

fablen

také k nim patřím a při větším soustředěním lze ovládat i udržení kovových předmětů na těle (klíče, kovové lžíce apod.)
auru jsem vídala jen v době, kdy jsem byla mnohem více přecitlivělá, nyní ne

anonym

DRAPe,já psal,že najdu zdroj,ale nejsem si jistý v jaké hloubce se nachází a jaká jeho vydatnost.