Máš někdo zkušenost s WinHTTrack – stahování webu? Některé stránky nejde vůbec stáhnout:-/

GNU nice aplikace na stažení webu a zkopírování do mobilu. Aplikace je i v českém rozhraní. Indexování se provádí místně takže žádné připojování on-line. Takhle jsem si stáhl http://www.ccel­.org/bible/czech/in­dex.html a v mobilu to jelo svižně (mobil je už po smrti). Jenže když chci stáhnout wikipedii tak to nejde, nejde to. Nepomáhá ani změna nastavení. Dá se to nějak udělat aby to šlo? Stránky Jak psát web taky jdou stáhnout, vyšly kdysi v dvd příloze časopisu. Už se ptám jako anonym, hehe.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Problém nastane, když na stránky nejsou normální odkazy <a href=„stranka­.htm“>Odkza</a>, ale je to schovano pod Flasemi, skripty a podobně.

Další odpovědi
suaeda

Program „WinHTTrack“ také někdy využívám. Navíc je možný spustit portabble tj s flashdisku, ev. s přídavného disku (tyto programy mám rád). Ale jak zde přesně uvedl <Michal Kole> tak lze narazit a stránky se celé nestáhnou a jsou v podstatě k ničemu. Flash aplikace už mi celkem lezou na nervy. Jsou v nich sice udělané pěkné hry, ale jinak jsou s nimi trable (vč. zavirování).

KdoSiOdJinud

program Teleport Pro by s tím problém mít neměl :)