nabubindes

Máš doma myčku na nádobí? Řešil jsem jeden problem, ale zadělal jsem si na druhý. Co s tím? Jak z toho ven?

Také se Vám doma hromadí nádobí v kuchyni, ve dřezu? Moderní domácnost, koupil jsem myčku, přesvědčili mně, že to je ta jediná spása. Očekávání to ovšem nesplnilo, protože se ukázalo že myčka aby pomáhala musí to nádobí někdo naskládat dovnitř! Vše jsem doma vysvětlil, že použité nádobí, každý bude po sobě odkládat do myčky a ten poslední kdo zjistí, že je plná ji zapne! Nic nepochopitelného. Výsledek? Myčka neustále plná, plný dřez, plná kuchyň, nedostatek čistého nádobí. Už mně napadlo, že myčku vytrhnu ze zdi a odvezu do šrotu.
Doplňuji:
chápu vše a cokoliv, my se ráno setkáváme, potkáváme, je nás tak deset až dvanáct? jediné co cením na tom chaosu? zařvu, že chci hovořit k"davu" oni mně vyslechnou a stejně udělají po svém! naučil jsem je to!

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak myčku máme,ale nepoužíváme,,,do­konce jsem ji nezapnula už 2 roky,vadí mi kupící se špinavé nádobí. Když vařím,tak si to rychle smejvám,aby špína nezaschla,když dojíme,tak nádobí také hned umeji,takže myčka je absolutně k ničemu…Nechte si ji tam jako dekoraci…

Další odpovědi
Gollumek.88

všechno to je o přístupu lidí :) U nás to tak fungovalo bez problémů. jakmile přijdeš domu a nádobí nebude v myčce, nebo tam bude ale nikdo ji nepustí, prostě prvnímu koho uvidíš řekneš, aby ji zapnul. Když to takhle uděláš několikrát, ono jim dojde, že je lepší tu myčku zapnout, když tam dají ten talíř, než aby je pak někdo rušil od jiné činnosti. A když bude nádobí i ve dřezu, tak čapneš druhého a ten to nádobí umeje hezky ve dřezu. Časem se to naučít :)

pondělí

myška berě krásu pohody rodiny,
my jsme po společném jídle umejvali,jeden myl další utíral jiný uklízel a krásně jsme si vychutnávali přítomnost rodičů a pomalu dochutnávali chuť snědeného,nyní se nahaže vše do myčky a každý si jde po svém a rodina se stratí

rosa

Na myčku nedám dopustit. První cesta od stolu je k myčce. Po nedělním obědě tam všechno šupnu, jen v rychlosti umyju v dřezu větší kastroly, setřu kuchyňskou linku a už můžeme jít na procházku nebo jen tak klábosit u kafíčka. Pořídila jsem si dvojitou sadu nádobí, tak kdo bere poslední talíř, tak už zapíná myčku. Už o tom ani nepřemýšlíme, je to už za těch 10 roků takový zvyk jako si jít umýt ruce.

nabubindes

jsem si chtěl STĚŽOVAT! kurva jak jsem byl nasraný… ale ten ogar co je z moju cerkú není tak špatný… je veterinář, ale aj iní hejzli se ti dostanů do rodiny a ten je fakt dobrý