tvtomasa

Martin Moudrý – Iustus

Co si myslíte o knize IUSTUS? Stojí to za koupi? Je hlavní hrdina nezničitelný jako v knize Konec Křížů ? Má nějakou slabinu? (Jestli nějakou slabinu má tak prosím řekněte jen ano. Nechci vědět co ho dokáže zničit, tak to prosím nepište.) Děkuji.
Doplňuji:
A jaký je GRAFOMÁG? Je to Kulhánkovina, nebo ne?

Odpovědi
badisko

http://www.fan­tasyplanet.cz/cla­nek/iustus-1-a-2-moudry-martin...jimak mas tam i komentare ke knize ..ale tohle me fakt pobavilo..Anděl smrti Loki se dostane do nemilosti Mocností – po několika neautorizovaných „nastoleních pořádku“ je odstraněn, ale těsně před eliminací své speciální schopnosti předá Martinovi, tuctovému zaměstnanci jedné severomoravské firmy. Proč zrovna jemu? Frustraci stavem světa měli evidentně totožnou. ale vis jak proti gustu zadny…cervenej barete…